ENG: Registered customers have discount for all products. / CZ: Registrovaní zákazníci mají slevu na všechny produkty.
8 hodnocení

Hrací set PREMIUM

Hrací sada je nejen skvělým pomocníkem při tréninku a prvních krůčcích na běhacích kolech. Kvalitní teleskopické udičky s výměnnými koncovkami a multifunkční laser jsou vynikajícími pomůckami pro rozvoj vztahu mezi páníčkem a zvířecím miláčkem. Ve chvílích, kdy se kočky musí zabavit sami, jistě ocení i sadu různých míčků, které mohou lovit po bytě.

Varianta
Můžeme doručit do:
3.10.2023
Skladem
Kód: 117/NOV
1 490 Kč –40 % 890 Kč
Kategorie: Příslušenství
uvod
1 490 Kč –40 %

Hrací set PREMIUM obsahuje:

1 x teleskopická udička v základní délce 60 cm, kterou můžete vysunout až na rozměr 118 cm - rozsah této hračky zajistí, že proženete kočku po bytě i z pohodlí Vašeho gauče. Návnada v podobě rotačního pírka na konci udičky nenechá v klidu ani toho největšího povaleče.

1 x náhradní rotační pírko

1 x teleskopická udička v základní délce 40 cm, kterou můžete vysunout až na rozměr 78 cm s králičí kožešinou si zamiluje každý čtyřnohý lovec

1 x náhradní žížala pro teleskopickou udičku je králičí tlapce skvělou alternativou

1 x náhradní housenka pro teleskopickou udičku připomínající myšku

1 x multifunkční laser oplývající sedmi funkcemi. Vaše kočka ocení 5 různých laserových obrázků (myška, motýl, hvězda, smajlík a klasická tečka). Domácí pohodu podpoří UV světlo, které dokáže detekovat například moč či jiné skryté skvrny. Součástí tohoto skvělého laseru je i LED světlo, které pomůže při hledání hraček za skříní nebo třeba pod postelí. Není potřeba mít strach kolik spotřebujete baterií, protože zařízení má vlastní zdroj energie, který se dobíjí pomocí USB.

1 x sada míčků, které může kočka sama lovit nebo aportovat

Zpět do obchodu