ENG: Registered customers have discount for all products. / CZ: Registrovaní zákazníci mají slevu na všechny produkty.

O nás

O nás

Společnost CatROUND vznikla ze srdce dvou vášnivých milovníků koček, kteří spojili své síly pro podporu zdravého a šťastného života domácích mazlíčků.

Kdo jsme a jak vypadáme?

Společnost CatROUND založili dva mnohaletí přátelé Tomáš Somol a Václav Rais. Oba mají mnoho společného. Pocházejí ze stejné obce, vystudovali technické obory na stejné vysoké škole, kde dosáhli inženýrských titulů, mají mnohaleté zkušenosti v lehkém strojírenství, především v oblasti výroby a vývoje nemocniční techniky. Dalším významným pojítkem jsou jejich přítelkyně, které jsou sestry, a díky kterým poznali krásy světa koček.

Jak to všechno začalo?

První myšlenka se zrodila v hlavě Tomáše, který byl vždy posedlý tvorbou zábavy pro svoje čtyřnohé miláčky. Začalo to jednoduchými hrami, kdy kočičky učil běžné povely jako sedni, lehni, plácni nebo dej pac. Pokračovalo to nakupováním všemožných interaktivních hraček, které však nikdy nesplnily jeho očekávání. Kočičky to zkrátka po čase přestalo bavit a pomalu ale jistě začaly nabírat na váze. Bylo zřejmé, že musí něco vymyslet a dopřát kočkám pohyb, který pro ně bude zároveň zábavou. Mnoho lidí cvičí, protože je to baví, tak proč by to nemohlo bavit i kočky? Zde se zrodil nápad o kočičím běhacím kole. Tomáš o myšlence řekl Vaškovi a doufal, že se mu nápad zalíbí, protože věděl, že jedině společně ho dokážou zrealizovat. Vašek naštěstí sdílel stejné nadšení a tak se pustili do vývojového maratonu.

Začátky nebyly jednoduché a nápadů bylo mnoho. Vašek neustále přetvářel společné myšlenky do 3D modelů, v dílně se každý den svítilo, testy byly nekonečné a postupně vzniklo celkem šest prototypů. Každý prototyp byl funkční, ale Vašek S Tomášem vždy objevili něco, co podle nich nebylo to pravé ořechové. Potýkali se například s přílišným hlukem, nevhodným běhacím povrchem, nehezkým designem, nedostatečnou pevností či nevhodnou technologií výroby. Půl roku společného úsilí vzal za své, a tak nakonec vznikl produkt, na který jsou oba velmi hrdí. Jejich obavy, jestli se kočičkám bude nová hračka líbit, se rozplynuly během prvních dvou hodin. Pro oba to byla nejlepší odměna, když kočičky bez jakéhokoliv tréninku začaly CatROUND používat a bavit se. Jejich mazlíčci konečně našli svoji oblíbenou hračku, kterou už jim nesmí nikdo vzít. Rozhodli se, že si produkt nenechají jen pro sebe, a proto založili společnost CatROUND s.r.o., aby mohli svoji radost sdílet s Vámi a Vašimi kočičkami.

 

Zpět do obchodu