ENG: Registered customers have discount for all products. / CZ: Registrovaní zákazníci mají slevu na všechny produkty.

Recenze

Řekli o nás na fórech nebo v diskuzích:

 

Tereza M. (chovatelská stanice Dark Paws)

"Po velmi dlouhém porovnávání všech parametrů u asi 10 dostupných kol na trhu (včetně home made) jsme se rozhodli toto kolo pořídit. Celá smečka nejprve osedlala obří krabici, a pak se okamžitě vrhla na kolo. Běhají denně téměř všichni včetně 7 týdenních koťat. Děkuji CatROUNDU za úžasné kolo, splňující všechny mé vysoké nejen bezpečnostní požadavky."

 

Kavárna U Kočičích tlapek (Facebook)

"Děkujeme klukům z CatROUNDu za kolo pro kočky ???? je to fakt pecka a kočka vybijou jejich přebytečnou energii ????????????????"

 

Nikola M. (Facebook)

"Kolo je vážně skvělé, obě naše kočičky si ho moc užívají. Je velmi kvalitně zpracované a stalo se designovým prvkem našeho bytu"

 

Pavlína K. (Facebook)

"Děkujeme firmě CatROUND za rychlou dodávku kočičího běhacího kola. Je to perfektní věc, užijeme si legraci všichni. Pokud doma máte nevybouřeného mazlíčka - viz náš Rudynek, vřele doporučuji ????❤️❤️"

 

Dagmara K. (Facebook)

"Už běháme a veliká spokojenost. ???? Jsem ráda , že jsme objednali."

 

Majik T. (Facebook)

"Výborný pro mazlíčky i páníčky. Lepší jak televize. ???????? Doporučuji."

 

Elvíra28 (ifauna.cz)

"My máme kolo už pár měsíců doma a nemůžu si stěžovat.???? Nejdřív si přítel klepal na čelo, co chci domů pořídit, ale pak mi dal za pravdu ???? Máme kocourka v malém bytě a moc pohybu tedy neměl. Na kole teď běhá každý den a jsem za něj ráda ????
Pravda.. není to nejlevnější, ale stálo to za to. Miláček má pohyb a hodně ho to zabaví.. dokonce nám i přestal okusovat kabely ????"

 

Koloušek (ifauna.cz)

"My kolo máme, a je to super.  Kočičky běhají obě, stále je to baví, rády se na něm předvádí  Tohle kolo je kvalitní, tiché, je to pěkný designový kousek do interiéru, a v porovnání s ostatními koly na trhu je to prostě nebe a dudy. Není to zas až tak šílený cenový rozdíl, oproti jiným zahraničním kolům, ale za tu kvalitu se to prostě vyplatí. Stejně tak bych doma nechtěla podomácku vyrobené kolo, a to ať už kvůli bezpečnosti, tak kvůli tomu, že se mi to nelíbí."

 

Fernando (ifauna.cz)

"Máme kolo od Vánoc a dobrý.  Dva kocouři běhají, jeden zatím stále ne :-)!

 

Jolana P. (Facebook)

"My 1 year old poly Maine Coon in the wheel. Not bad????????????. This is the second day of the catround at home and she is there quite often to release her energy. There are butterflies inprinted in the inside material and this is what she runs after."

 

Soňa S. (Facebook)

"Tak po týdnu s CatRound běhacím kolem usoudil Bao, že je to super bezpečná zábava a dokonce si chodí zaběhat sám (poslední video ????) a Gabriel běhá, kdykoli má náladu, už jako zkušený mazák ???????? Ještě zbývá přesvědčit opatrného Turínka a celá smečka si kolo užije ????"

"Jako poslední se do zábavy na kole CatRound pustil i Turínek ????. Takže po necelých 2 týdnech od první instalace si všichni tři kluci kolo s chutí užívají ????????"

 

Mnoho dalších recenzí naleznete na našich FB stránkách CatRound. Děkujeme Vám, jsme tu pro Vás.

Zpět do obchodu