ENG: Registered customers have discount for all products. / CZ: Registrovaní zákazníci mají slevu na všechny produkty.

Základní pilíře

1) Spolehlivost

Jako majitelé koček víme, že většina jejich hraček má jepičí životnost. CatROUND tohle zásadně mění. Běhací kolo je téměř nerozbitné. Volili jsme pro něj materiál, který obstojí i v drsných podmínkách letectví. Ani vaše kočka si tak na něj nepřijde. Jedinou vadou na kráse po dlouhých měsících sprintů budou škrábance na běhacím pásu. Běhací povrch však lze jednoduše vyměnit a kolo je zase jako nové.

 Catround-FB-1000x627-21-01-spolehlivost-final-x

 

2) Český výrobek

Výrobu trenažéru máme zcela ve své režii – od návrhu po výrobu vše vzniká díky zlatým českým ručičkám, které v mezičase hladí kočky. Stojíme si nejen za technickým řešením, ale i za kvalitou produktu. Tím, že máme plně pod kontrolou výrobu i díky českým subdodavatelům jsme dosáhli kvality, která nemá ve světě konkurenci.

 Catround-FB-1000x627-21-01-cesky-vyrobek-final-x

 

3) Design

Chtěli jsme design, který si hrdě vystavíte v obývacím pokoji a nebudete muset vymýšlet zákoutí, kam nedohlédne oko návštěv. CatROUND máme ve světlém, tmavém nebo i kombinovaném provedení, abyste si vybrali ten, který lahodí vašim očím i interiéru. Když se na něm zrovna nebude prohánět vaše kočka, zastoupí roli moderní dekorace.

 Catround-FB-1000x627-21-01-design-final-x

 

4) Zábava

Máte doma kočičího lenocha, který si ani nevšiml nového škrabadla? CatROUND se s tím nedá srovnávat. Představuje výzvu a probouzí přirozenou touhu po pohybu. Bude to chtít trochu cviku, nejspíš nenasadí rovnou sprint, ale i pomalejším tempem se prochodí ke spokojenosti. Divočejší plemena, ať už kočky siamské, bengálské, habešské nebo Sphynx, se na něm zas vyřádí tak, že si budou vyklidněně vrnět blahem.

 Catround-FB-1000x627-21-01-zabava-x

5) Nízká hlučnost

Noční sprinty vaší šelmy budou znít jako mírný déšť nebo myčka na nádobí. Může si tak užívat svůj maraton, aniž byste vy museli být diváky. Rotační kolo s celistvým hladkým povrchem z kompozitního materiálu a kuličková ložiska koleček se postarají o minimální hlučnost.

 Catround-FB-1000x627-21-01-minimalni-hlucnost-final-x

 

6) Údržba a montáž

 Catround-FB-1000x627-21-01-udrzba-a-montaz-final-x
 
 

7) Zdraví a psychická pohoda

Díky CatROUND se kočky prochodí k obratnosti a tělu lovce, ale zároveň psychické pohodě. Je už prokázáno, že nuda se podepisuje na psychických problémech koček. Zamezte tomu a zabavte svou kočku. Garantujeme vám, že si na ničení nábytku nebo čůrání tam, kam se nemělo, ani nevzpomene.

 Catround-FB-1000x627-21-01-zdravi-a-pohoda-final-x

 

8) Bezpečnost zvířecího miláčka

Bezpečí vašich koček je naší prioritou. Běhací kolo pro kočky CatROUND prošlo zátěžovými testy, abychom měli jistotu, že není možné nikam vsunout pacičku nebo že jeho stabilitu neohrozí ani sprinty dvou koček naráz. Stejně tak jsme připraveni na to, že kočky budou kolo zkoumat všemi smysly. Běhací povrch je vyroben z pohodlné a zdravotně nezávadné běhací pěny, která se používá i pro výrobu dětských hraček.

 Catround-FB-1000x627-21-01-bezpeci-final-x

 

9) Interiér v bezpečí

Běhací kolo CatROUND přináší bezpečí kočičkám, vám a stejně tak nábytku a květinám. Nemusíte se bát, ani když se rychlost vaší domácí šelmy bude blížit té gepardí. Podvozek je kompletně překryt pohyblivým kolem a mezery, které na CatROUND najdete, jsou menší než 5 mm, aby se v nich nezasekla kočičí packa.

Catround-FB-1000x627-21-01-bezpeci-final-02-x

Zpět do obchodu