ENG: Registered customers have discount for all products. / CZ: Registrovaní zákazníci mají slevu na všechny produkty.
104 hodnocení

CatROUND - Anatomická miska pro kočky

Zohledňuje veškeré přirozené potřeby a anatomii kočky během konzumace stravy a nabízí maximální komfort.

Varianta
Můžeme doručit do:
18.6.2024 - Zvolte variantu
Skladem Vyprodáno Zvolte variantu
Kód: 96/1 M 96/2 M Zvolte variantu
Značka: CatROUND
1 190 Kč 1 490 Kč od 1 190 Kč
Kategorie: Anatomické misky
Záruka: 2 roky
Šířka / Width: 19,5 cm
Výška čelní strany / Front height: 10 cm
Výška zadní strany / Back height: 13 cm
Sklon misky / Dish inclination: 15°
Hloubka misky / Depth of dish: 4 cm
Objem misky / Dish volume: 300 ml granulí (cca 180 g) / dry food (approx. 180 g)

Anatomická miska představuje další krok ke správnému a komfortnímu krmení kočky. Zohledňuje veškeré přirozené potřeby a anatomii kočky během konzumace stravy. Byla navržena ve spolupráci s veterináři, specialisty na výživu koček, chovateli a útulky. Velmi důležitou součástí procesu vývoje bylo i testování výrobku kočkami různých plemen. 

Ergonomická výška (přední okraj 10 cm, zadní okraj 13 cm) a 15º sklon misky spolu se speciálně navrženým podstavcem umožňují pohodlný přístup k misce a napřímení krční páteře kočky během konzumace stravy. Je tak snížena fyzická zátěž na organismus, předchází se vzniku refluxu (zpětný tok žaludečního obsahu ze žaludku do jícnu) a bolesti kloubů či páteře. Speciální zapuštění misky se třemi kotvícími body (1 cm) do podstavce zaručuje stabilitu a fixaci při konzumaci krmiva. 

Unikátní elipsovitý tvar misky (délka 19,5 cm, šířka 12,5 cm) zajišťuje, že se při jídle fousky nedotýkají misky, což předchází vzniku fatigue syndromu, který se vyznačuje nepohodlím nebo bolestí při jídle a způsobuje, že kočka jídlo z misky vyhazuje nebo odmítá jíst. Díky vnitřnímu zešikmení stran misky (hloubka 4 cm) se krmivo sesouvá stále ke středu a neulpívá na stranách. Kočka má díky tomu pocit stále plné misky. Miska pojme 200 ml tekutiny, nebo 300 ml středně velkých granulí, což odpovídá 180 g.

Miska je ručně vyrobena z kameniny s povrchovou úpravou z glazur, které neobsahují olovo, antimon, arsen ani jiné nebezpečné látky. Díky hladkému a bezpórovitému povrchu tato řada glazur splňuje nejvyšší požadavky na hygienu, snadné čištění a minimalizuje tvorbu kočičího akné. Misku lze mýt v myčce a použít v mikrovlnné troubě. Promyšlený design anatomické misky je doplněn atraktivním vzhledem v několika barvách.

Anatomická miska dopřává kočce maximální komfort při konzumaci stravy a ulehčuje následné zažívání, čímž přináší spokojenost kočce i jejímu majiteli, protože oba ví, že dostávají a dávají to nejlepší.

 

Zpět do obchodu