ENG: Registered customers have discount for all products. / CZ: Registrovaní zákazníci mají slevu na všechny produkty.
29 hodnocení

CatROUND – Běhací kolo pro kočky (Hnědá/Antracit)

CatROUND – Běhací kolo pro kočky je speciální hračka pro kočku, která zajišťuje vašim mazlíčkům zdravý pohyb spojený se zábavou.

Varianta
Můžeme doručit do:
30.4.2024
Skladem
Kód: 75/NOV
Značka: CatROUND
15 900 Kč –3 % 15 300 Kč
Kategorie: Produkty
Záruka: 2 roky
Výška: 123 cm
Šířka: 119 cm
Hloubka: 38 cm
Vnitřní průměr kola: 110 cm
Hmotnost: 18 kg
ral8011 tm tm
15 900 Kč –3 %

Pohyb se stane pro vaší kočku zábavou. Dejte jí možnost, aby byla fit jak po fyzické, tak po psychické stránce.

Kočky v domácím prostředí často trpí nedostatkem pohybu, který může mít neblahý vliv na jejich celkové zdraví. Nejviditelnějšími příznaky jsou nejen obezita, ale také například to, že se kočka nudí. To pak může způsobovat projevy nežádoucího chování nebo dokonce depresi. CatROUND dodává tyto dva základní elementy pro spokojený život zvířete tím, že mazlíček je v pohybu, který pro něj znamená zároveň zábavu. Doprovodným efektem této zábavy často bývá to, že kočičky méně ničí nábytek a spokojeně chodí na svůj kočkolit a ne například na místo, které k tomu není určené.

Hlavní přednosti výrobku:

  • CatROUND je vyroben z kvalitních materiálů „zlatými českými ručičkami“.
  • Rotační kolo je tvořeno jedním plastovým dílem z kompozitního materiálu, což zajišťuje velmi tichý chod – na rozdíl od výrobků, které jsou složeny z mnoha komponent. Kompozitní materiály jsou využívány například v potravinářství nebo leteckém průmyslu.
  • Podvozek je svařen z kvalitní oceli, která je ošetřena práškovým lakováním. S tímto typem povrchové úpravy se můžete setkat například u domácích spotřebičů jako jsou chladničky, mrazáky, mikrovlnné trouby a další. Pro dosažení co nejlepší funkce rotačního kola je osazen kolečky s kuličkovými ložisky.
  • Běhoun je vyroben z měkké EVA pěny pro co nejšetrnější a co nejpohodlnější pohyb vašeho zvířecího miláčka. Bezpečnost paciček a pohodlný nášlap je jednou z našich základních priorit. Materiál běhounu splňuje normy pro bezpečnost hraček a často se s ním můžete setkat u ortopedických pomůcek, obuvi nebo sportovního náčiní.
  • Hlučnost CatROUNDU je velmi nízká, pohybuje se při používání okolo 55 dB, což je srovnatelné například s mírným deštěm nebo myčkou nádobí.

Rozměry CatROUNDU:

výška 123 cm

šířka 119 cm

hloubka 38 cm

vnitřní průměr kola 110 cm

 

 

Získejte množstevní slevu koupí vícero produktů. Sleva 5 % je již od dvou zakoupených kusů.

Možno zakoupit na splátky bez jakéhokoliv navýšení! Více zde.

Běhací kola CatROUND v akci

O běhacím kole CatROUND

Zpět do obchodu